Kariera

GRIMBUD OFERUJE ZATRUDNIENIE DLA SPECJALIST脫W W DZIEDZINACH:

Wykwalifikowani pracownicy tworz膮 standard firmy

In偶ynier Budowy

Miejsce pracy: Krak贸w

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie dokument贸w i koordynacja (protoko艂y zaawansowania robot, przedmiary, obmiary)
  • Uczestnictwo w procesie ofertowania (wysy艂anie zapyta艅 ofertowych, zestawienie i por贸wnanie zebranych ofert)
  • Bezpo艣redni nadz贸r na realizacj膮 rob贸t w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacj臋 techniczn膮,聽warunki techniczne wykonania rob贸t,聽harmonogramy i plany organizacji rob贸t, jako艣ci, kontroli i bada艅
  • Organizowanie dostaw materia艂贸w
  • Koordynacja rob贸t realizowanych przez podwykonawc贸w i/lub si艂y w艂asne
  • Dba艂o艣膰 o w艂a艣ciwy stan bhp na budowie
  • Opracowanie wsp贸lne z Kierownikiem Budowy harmonogramu rob贸t, dostaw materia艂贸w i us艂ug oraz sprz臋tu i personelu dla potrzeb budowy
  • Bie偶膮ce rozliczanie prac podwykonawc贸w oraz si艂 w艂asnych

Wymagania:

  • Wykszta艂cenie wy偶sze techniczne o profilu budowlanym
  • Posiadanie uprawnie艅 do kierowania robotami budowlanymi bez ogranicze艅 w specjalno艣ci聽konstrukcyjno-budowlanej b臋dzie dodatkowym atutem
  • Do艣wiadczenie w budownictwie na podobnym stanowisku b臋dzie dodatkowym atutem
  • Znajomo艣膰 pakietu MS Office oraz AutoCad
  • Mile widziana znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego lub j臋zyka niemieckiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjno艣膰 i umiej臋tno艣膰 pracy pod presj膮 czasu
  • Komunikatywno艣膰, kreatywno艣膰, samodzielno艣膰 oraz umiej臋tno艣膰 praca w grupie

Oferujemy:

  • Prac臋 na pe艂ny etat w stabilnej firmie
  • Mo偶liwo艣膰 rozwoju i zdobycia do艣wiadczenia
  • Pakiet ubezpiecze艅聽na 偶ycie
  • Pakiet us艂ug medycznych i sportowych
  • Kompleksowe wyposa偶enie w narz臋dzia pracy
  • Szkolenia i sta艂e podnoszenie kwalifikacji

Koordynator ds. obs艂ugi serwisowej i gwarancyjnej

  • Zarz膮dzanie obs艂ug膮 gwarancyjn膮 firmy,
  • Bezpo艣redni kontakt z klientem i Podwykonawcami,
  • Administrowanie obiegiem informacji ws. gwarancji i serwisu,
  • Weryfikowanie zasadno艣ci zg艂osze艅 gwarancyjnych,
  • Nadzorowanie prawid艂owego i terminowego usuwania wad gwarancyjnych,
  • Zarz膮dzanie kosztami procesu usuwania usterek,
  • Administrowanie dokumentacj膮 Powykonawcz膮 obiekt贸w,
  • Diagnozowanie przyczyn oraz cz臋stotliwo艣ci usterek.

Wymagania:

  • Wykszta艂cenie wy偶sze na kierunku budownictwo lub pokrewne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Samodzielno艣膰 i odpowiedzialno艣膰,
  • Wysokie zdolno艣ci interpersonalny,
  • Do艣wiadczenie w budownictwie lub dziale serwisowym 鈥 min. 2 lata,
  • Do艣wiadczenie w budownictwie mieszkaniowym b臋dzie dodatkowym atutem,
  • Znajomo艣膰 program贸w AutoCad i MS Office.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko z du偶膮 mo偶liwo艣ci膮 w艂asnej organizacji pracy,
  • Umow臋 o prac膮 lub kontrakt B2B,
  • Niezb臋dna narz臋dzia pracy: telefon, laptop, samoch贸d s艂u偶bowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie na 偶ycie, karta Multisport, prywatna opieka medyczna.

Kierowca C+E z uprawnieniami HDS

  • Transport pojazdem ci臋偶arowym z HDS
  • Przewo偶enie maszyn budowlanych, sprz臋tu oraz materia艂贸w
  • Dbanie o powierzony samoch贸d
  • Przestrzeganie norm czasu pracy/jazdy

Wymagania:

  • Uprawnienia HDS
  • Kurs na przew贸z rzeczy
  • 艢wiadectwo kwalifikacji zawodowych
  • Aktualne badania psychologiczne
  • Kart臋 kierowcy
  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Do艣wiadczenie na podobnym stanowisku b臋dzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowa o prac臋 lub kontrakt
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
鈥濿yra偶am zgod臋 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustaw膮 z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)鈥.
Szczeg贸艂owe zasady przetwarzania danych osobowych dost臋pne s膮 na naszej stronie internetowej grimbud.pl w zak艂adce RODO.

Dzi臋ki sta艂emu zaanga偶owaniu naszych pracownik贸w firma Grimbud Sp z.o.o znana jest w ca艂ym kraju a liczba wykonanych inwestycji ro艣nie z ka偶dym miesi膮cem.