Zakres usług

Budownictwo obiektów mieszkaniowych

Rosnące możliwości nabywcze klientów na lokale mieszkalne pochodzące z rynku pierwotnego stanowią dla nas motywację do stałego rozwoju. Nad każdym projektem pracują kreatywni specjaliści. Windujące wymagania klientów to poważny sprawdzian dla naszej wyobraźni i wszechstronności. Jednocześnie cieszymy się mogąc brać udział w tworzeniu krajobrazu polskich miast. Budujemy nie tylko całe osiedla czy bloki, ale też szeregowe domy.

Troszczymy się o to, by nasza oferta była zróżnicowana, a realizacje mieszkaniowe cechowały się wyjątkową formą, wyróżniającym się na tle innych obiektów mieszkalnych na lokalnym rynku. Ponadto zależy nam na tym, by zachować ogólne cechy charakterystyczne dla budownictwa danego regionu.Zapewniamy także kompleksowe wykończenie otoczenia budynków wielorodzinnych, co pozwala lokatorom zadomowić się już od pierwszych dni. Chcemy, aby mieszkańcy mieli możliwości rekreacji w swojej okolicy. Temu podporządkowujemy plany zagospodarowania terenów zielonych i małą architekturę.

Budownictwo szkół i hal sportowych

Budowa takich obiektów jak szkoły czy hale sportowe jest szczególnym wyzwaniem pod względem wymogów prawnych. Ponieważ pełnią one konkretne funkcje, niezbędne jest właściwe podejście na każdym etapie realizacji. Do tego dochodzi konieczność zapewnienia odpowiedniej powierzchni, a jednocześnie myśl o komforcie użytkowania budynku w przyszłości. Istotna jest nie tylko dbałość o wygodę uczniów, ale też całego personelu zatrudnianego w szkołach. Wielkość pomieszczeń oraz ich ilość nie może być powielana w każdym budynku. Dlatego poszczególne inwestycje traktujemy indywidualnie, z naciskiem na realizację lokalnych potrzeb.W ciągu wielu lat działalności zyskaliśmy doświadczenie, które pozwala nam proponować innowacyjne rozwiązania połączone z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Dbamy o dobór takich materiałów, które pozwolą na intensywną eksploatację budynków przez długie lata. Jednocześnie na etapie wykończenia budynków wybieramy rozwiązania pozwalające w przyszłości obniżyć koszty utrzymania. Dotyczy to głównie wykonania instalacji i wszelkiego rodzaju izolacji.

Budynki użyteczności publicznej

Tego rodzaju inwestycje bywają podstępne dla niedoświadczonych firm budowlanych. Wznoszenie obiektów użyteczności publicznej często wiąże się z krótkimi terminami realizacji, wysokimi oczekiwaniami w stosunku do jakości i niskim budżetem. Praca pod taką presją w końcu obnaża wszelkie usterki. Równocześnie trzeba pamiętać o przeznaczeniu tych budynków. Mają służyć ludziom, a to oznacza specyficzny projekt zakładający możliwość swobodnego poruszania się tam również osobom niepełnosprawnym.

W naszym portfolio znajdą państwo kilka mniejszych i większych inwestycji tego typu, dlatego możemy zapewnić Państwu pełen profesjonalizm w realizacji budynków użyteczności publicznej. Nasi specjaliści dbają o spełnienie najwyższych standardów odnośnie bezpieczeństwa użytkowania, konstrukcji oraz ochrony przeciwpożarowej. Ponieważ stawiamy na efektywność użytkowania, dokładamy starań, by budowane przez nas obiekty wyróżniały się minimalnym zapotrzebowaniem na ciepło i światło.

Budynki usługowe i turystyczne

Budownictwo turystyczne i usługowe to dość wymagająca gałąź w tym przemyśle. Cenimy sobie jednak wyzwania i wszystkie zrealizowane przez nas dotychczas hotele i inne budynki usługowe cieszą się uznaniem, a firmom z nich korzystającym zapewniają komfort użytkowania i pewną rozpoznawalność na lokalnym rynku. Pilnujemy jednak elementów tradycyjnych i typowych dla danych regionów, mając świadomość, jak istotna jest to kwestia w turystyce.

Jednym z ważniejszych elementów budowy hoteli i obiektów turystycznych jest dbałość o właściwości akustyczne. Dokładamy starań, aby budowane przez nas obiekty gwarantowały znakomite wyciszenie pomieszczeń.
Ponadto już na etapie projektowania kładziemy nacisk nie tylko na zewnętrzny wygląd budynku, ale też jego funkcjonalne wnętrze uwzględniające specyficzne potrzeby inwestorów. Ponieważ hotel to nie tylko pokoje dla gości, ale też rozbudowana część techniczno – organizacyjna, dbamy o to by pomieszczenia dla personelu dobrze spełniały swoje role.