O firmie

Firma Grimbud powstała w 1993 roku i szybko dała się poznać jako wykonawca projektów, które na trwałe zmieniły oblicze wielu miast polski południowo-wschodniej.

Jesteśmy w 100% firmą polską. Cechuje nas szerokie podejście do realizacji co oznacza, że oferujemy nie tylko usługi budowlane, ale również elektryczne i instalacyjne a budowane przez nas obiekty jesteśmy w stanie wykończyć „pod klucz”.

Naszymi partnerami jako generalnego wykonawcy są przede wszystkim firmy deweloperskie, instytucje publiczne oraz spółdzielnie mieszkaniowe. Jesteśmy bardzo dumni z opinii naszych klientów którzy w naszej pracy szczególnie cenią kompleksowe podejście, solidność i terminową realizację inwestycji a ponadto doceniają elastyczne podejście do każdego zlecenia przy jednoczesnym restrykcyjnym przestrzeganiu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa.

30-letnie doświadczenie zdobyte w branży budowlanej oraz oczekiwania klientów było podstawą do podjęcia strategicznej decyzji o rozszerzeniu działalności firmy i zaangażowaniu się w działalność deweloperską.

Kadra naszych specjalistów jest doskonale zorientowana w najnowszych trendach w budownictwie, jednak nie odrywa się od tradycji i sprawdzonych metod. Dlatego też nasze projekty i realizacje wyróżniają się nie tylko wysokiej jakości wykonaniem, ale też dbałością o to, by obiekt wpisywał się w resztę krajobrazu i zagospodarowania przestrzennego otoczenia.

Współpracujący z nami architekci to wizjonerzy, którzy w swych projektach nie pomijają względów praktycznych budowanych obiektów.

To sprawia, że zrealizowane przez nas obiekty cieszą się uznaniem inwestorów i klientów indywidualnych, nie tylko ze względów wizualnych, ale także funkcjonalnych i użytkowych.

Wiemy że realizując nasze inwestycje BUDUJEMY MARZENIA naszych klientów, wiemy jakie to ważne, wiemy jak to robić… dlatego robimy to najlepiej!

Pobierz gotowy do druku katalog  zawierający najnowsze inwestycje firmy

Informacja o strategii podatkowej realizowanej przez Zakład Budowlano-Montażowy GRIMBUD Sp. z o.o. za 2021 rok. (pobierz PDF)

Strefa wideo