Budownictwo mieszkaniowe

Budownictwo obiektów mieszkaniowych

Rosnące możliwości nabywcze klientów na lokale mieszkalne pochodzące z rynku pierwotnego stanowią dla nas motywację do stałego rozwoju. Nad każdym projektem pracują kreatywni specjaliści.

Windujące wymagania klientów to poważny sprawdzian dla naszej wyobraźni i wszechstronności. Jednocześnie cieszymy się mogąc brać udział w tworzeniu krajobrazu polskich miast. Budujemy nie tylko całe osiedla czy bloki, ale też szeregowe domy.

Troszczymy się o to, by nasza oferta była zróżnicowana, a realizacje mieszkaniowe cechowały się wyjątkową formą, wyróżniającym się na tle innych obiektów mieszkalnych na lokalnym rynku. Ponadto zależy nam na tym, by zachować ogólne cechy charakterystyczne dla budownictwa danego regionu.

 

 

Budynki mieszkalne to nasza specjalność

W ramach budownictwa mieszkaniowego zapewniamy możliwość wykończenia mieszkań do stanu, w którym można się od razu wprowadzić. Zarówno w tym przypadku, jak i w budownictwie użyteczności publicznej dbamy również o kwestie infrastruktury zewnętrznej. Zrealizujemy montaż zasilania obiektu w energię elektryczną, sieci wodno-kanalizacyjne, parkingi oraz drogi dojazdowe.