Budownictwo użyteczności publicznej

Budownictwo obiektów użyteczności publicznej

Budowa takich obiektów jak szkoły czy hale sportowe jest szczególnym wyzwaniem pod względem wymogów prawnych. Ponieważ pełnią one konkretne funkcje, niezbędne jest właściwe podejście na każdym etapie realizacji. Do tego dochodzi konieczność zapewnienia odpowiedniej powierzchni, a jednocześnie myśl o komforcie użytkowania budynku w przyszłości.

Istotna jest nie tylko dbałość o wygodę uczniów, ale też całego personelu zatrudnianego w szkołach. Wielkość pomieszczeń oraz ich ilość nie może być powielana w każdym budynku. Dlatego poszczególne inwestycje traktujemy indywidualnie, z naciskiem na realizację lokalnych potrzeb.

 

Doświadczenie i ergonomia w działaniu

W ciągu wielu lat działalności zyskaliśmy doświadczenie, które pozwala nam proponować innowacyjne rozwiązania połączone z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Dbamy o dobór takich materiałów, które pozwolą na intensywną eksploatację budynków przez długie lata. Jednocześnie na etapie wykończenia budynków wybieramy rozwiązania pozwalające w przyszłości obniżyć koszty utrzymania. Dotyczy to głównie wykonania instalacji i wszelkiego rodzaju izolacji.